Проведена реєстрація кандидатів на посаду Глобинського міського голови

90

До Глобинської міської територіальної виборчої комісії Кременчуцького району Полтавської області 21, 22, 23, 24 вересня 2020 року надійшли заяви місцевих організацій політичних партій про реєстрацію кандидатів на посаду Глобинського міського голови та заяви громадян України про самовисування на посаду Глобинського міського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, разом з іншими документами.

Розглянувши вищезгадані документи, Глобинська міська територіальна виборча комісія встановила відповідність цих документів вимогам Виборчого кодексу України та провела реєстрацію кандидатів.

З переліком кандидатів можете ознайомитись за посиланням:  “Кандидати на міського голову“.

Постанова “Про реєстрацію кандидатів на посаду Глобмиського міського голови у єдиному багатомандатному виборчому окрузі на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року” від 25.09.2020 р.: